עו"ד איריס אלמוג – כבודקת חיצונית לבירור הטרדות מיניות בארגונים

עו"ד איריס אלמוג עוסקת מזה שנים רבות בתחום ההטרדות המיניות בעבודה כנדבך נוסף בתוך התמחותה בדיני עבודה. 

כחלק מעיסוקה עו"ד איריס אלמוג הוסמכה כממונה חיצונית לבירור תלונות על הטרדה מינית במקום העבודה באמצעות הכשרה מקיפה ומעמיקה בלשכת עורכי הדין וכן בעלת נסיון רב בתחום לרבות בייצוג מתלוננות ונילונים בהליכים משפטיים. 

במסגרת החוק למניעת הטרדה מינית,  וכחלק מחובות המעסיק החלות מכח התקנות, על המעסיק למנות אחראית או יותר מטעמו, לבירור תלונות על הטרדות מיניות במקום העבודה.

במקרים מורכבים, כאשר מדובר במנהלים בכירים או כי קיים חשש כי האחראית שהיא על פי רוב מנהלת משאבי אנוש, עומדת בניגוד עניינים מול המתלוננת או הנילון, מעסיקים רבים מפנים את הבדיקה לממונה חיצונית שהיא עורכת דין בתחום לדוגמא. הבדיקה מבוצעת באופן דיסקרטי ואובייקטיבי תוך הבנה משפטית מעמיקה בתחום המשליכה גם על מסקנות הבירור וההמלצות למעסיק. 

כממונה עו"ד איריס אלמוג נפגשת עם הנילון והמתלוננת בנפרד, כשהתשאול הינו דיסקרטי וכך גם הראיות הנמסרות לעוה"ד. במסגרת הליך הבירור לעיתים גם מגיעים עדים למסור גרסתם בנוגע למקרה, בהתאם לרלבנטיות.

בסוף התהליך מכינה הממונה דו"ח מלא, והמעסיק מקבל החלטה לגבי ההמשך בהתאם לשיקול דעתו, תוך עיון במסקנות הממונה והמלצותיה. גם למתלוננת ונילון מתאפשר לעיין בפרק הסיכום וההמלצות שכן יתר הדו"ח הינו חסוי. 

 ניתן ליצור קשר עם עו"ד איריס אלמוג לשכירת שירותיה כממונה חיצונית, בטל: 03-7514538 או 052-2645646 או בתיבת הפניות המצ"ב.

לתיאום התקשרות עם עו"ד איריס אלמוג כבודקת חיצונית לבירור הטרדה מינית צור קשר