אני מאמין

______________________________________________________________________________________________________________

"אני מאמין" : איריס אלמוג משרד עורכי דין

אומץ, נחישות, מקצועיות

משרדנו רואה את תחום דיני העבודה כשליחות.

תחום דיני העבודה דורש סבלנות ויחס אישי ללקוח אשר פעמים רבות מתמודד עם מצבי לחץ וקושי נפשי במקום העבודה, בין אם מדובר בעובד ובין אם מדובר במעסיק. תחום דיני העבודה, מגלם בחובו אמוציות רבות. לכן, רמת השירות האישי ללקוח מאד קריטית. גדיעת מקור פרנסה לעובד, או פיטורים בגיל מבוגר, ליווי אישה ההרה או בטיפולי פוריות, או חלילה הטרדה מינית אינה עניין של מה בכך. למשרדנו הקשב, האנושיות ורמת הרגישות הנדרשת בטיפול וליווי אישי של הלקוחות.

ייחודו של המשרד הינו עיקר ביחס האישי ללקוח ובשירות האישי. 

משרדנו מאמין כי עורך דין אמור להתמקד במתן שירות טוב ויעיל ללקוח, ובמיוחד בתחום דיני העבודה, אין מקום לזחיחות ויוהרה. משרדנו מנסה לקחת את תחום דיני העבודה למקום אחר, יותר אישי, אותנטי ומעז.

בעוד בשנים עברו, תחום דיני העבודה נשלט על ידי מספר משרדים מצומצם השייך ל"גילדה" סגורה  (משרדים המייצגים בעיקר מעסיקים ותאגידים),  כיום ניתן לראות יותר ויותר משרדי בוטיק המתמחים בתחום דיני עבודה כשלכל אחד אג'נדה ייחודית משלו. משרדנו מאמין כי דווקא תחום דיני העבודה מתחבר למקום פחות אליטיסטי ויותר אנושי ואמיתי ומבקש להעניק שירות אישי מסוג אחר אשר בסופו של דבר מוכיח עצמו בתוצאות בשטח. 

איכות השירות האישי ללקוח באה לידי ביטוי גם בכך שמשרדנו לא יגרור לקוח להליך משפטי ממושך רק כדי להמשיך ולגבות שכ"ט וככל שניתן יהיה להגיע להסדר בשלב מוקדם לטובת הלקוח, גם אם מדובר בפחות רווח למשרד – משרדנו יבחר בפתרון לטובת הלקוח. בסופו של דבר, לקוח מרוצה זה הרווח האמיתי למשרד.

משרדנו רואה בראש ובראשונה את טובת הלקוח לנגד עיניו. כנהוג בבתי הדין לעבודה, הליכי פשרה וגישור הינם דבר כבשיגרה ומשרדנו שואף ומקדם הליכי מו"מ ולזכותו הסדרי פשרה שחסכו כספים למעסיקים ולעובדים, טרחה ועגמת נפש.

מצד שני, ככל שהתיק לא מבשיל לפשרה, או שמדובר בהצעה שאינה כדאית לחלוטין, משרדנו נלחם ללא חת ועושה שימוש בכלל הכלים המשפטיים והמקצועיים והידע המשפטי המרהיב שנצבר במהלך השנים. הדבר בא לידי ביטוי, באופן ניהול הליכי הוכחות, איסוף ראיות, משלב גילוי המסמכים ועד חקירות עדים בבית הדין לעבודה. מאחר ומבוצעת עבודה יסודית מהשלבים הראשוניים, הדבר מוכיח את עצמו הן בפסקי דין לזכות משרדנו והסדרי פשרה גבוהים לאור חומר הראיות שנאסף וקו תביעה או הגנה, מבוססים ונתמכים בחומר ראיות מוצק.

מאחר ולמשרדנו נסיון רב שנים בזירת דיני העבודה, משרדנו אינו נרתע מבעלי סמכות או מיריבים משפטיים כלשהם, והתוצאות – מדברות בעד עצמן. 

יש לזכור כי מרבית פסקי הדין החלו בדיון מקדמי במסגרתו הביע השופט/ת רשם/ת ספק רב בסיכויי התביעה והזהירו כי קיים סיכון לפסיקת הוצאות.

משרדנו מאמין, כי אין דבר כזה – אי אפשר, וגם אם נפלו פניך בערכאה אחת, אין זה אומר שערכאת הערעור לא תהפוך את ההחלטה לטובתך. כי רק נחישות והתמדה – תביא לתוצאה הרצויה.